Schäfer-Oesterle Kft.

We can leather.

Elérhetőség

Bonyhád, Dózsa Gy. u. 4-6.

Bonyhád, Ipari Park 02/79 hrsz.

+36 74 684 920

Bővülő csapatukba szakembert keresünk, MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK pozícióba!

2020.10.20.

Cégünk világszínvonalú alkatrészeket gyárt a járműipar számára. Termékeik a vezetés élményét biztonságosabbá, kényelmesebbé és fenntarthatóvá teszik.
A Schäfer-Oesterle Kft. a járművek beltéri elemeinek gyártására specializálódott, kiemelten a prémium kategóriájú gyártási sorozatok bőrkasírozott alkatrészeire.
Ügyfeleink a nagy európai prémium gyártók (Porsche, Audi, AMG/Mercedes, Bentley, Lamborghini), illetve azok első számú beszállítói.

Főbb feladataid lesznek:

  • A belső és külső minőségügyi problémák kezelése, nyomon követése, és az ehhez tartozó statisztikák értékelése
  • PPAP / VDA2 bemintázási dokumentumok elkészítése
  • Reklamációkezelés – beszállítói, gyártási és vevői oldalon egyaránt
  • Előkészületek és aktív részvétel a vevői auditokon
  • Gyártási minőségügyi statisztikák készítése
  • Helyesbítő és megelőző intézkedések, folyamatelemzések elkészítése
  • Oktatások megtartása

Ezzel várunk, ha minket választasz:

  • motiváló bérezés
  • munkavégzés nemzetközi környezetben
  • szakmai fejlődés lehetősége
  • stabil, folyamatosan fejlődő vállalati háttér
  • hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű szerződéssel
  • támogatjuk a munkába járást
  • fogékonyak vagyunk, ha új ötletekkel állsz elő
  • egy cégen kívül is összetartó csapathoz tartozhatsz

Az álláshoz tartozó elvárásaink:

  • műszaki felsőfokú végzettség (előny: minőségügyi szak)
  • angol nyelv ismerete tárgyalóképes szinten szóban és írásban egyaránt
  • erős informatikai ismeretek, különös tekintettel a táblázatkezelő és a vállalatirányítási alkalmazásokra
  • megoldásorientált szemléletmód, önállóság
  • minőségirányítási rendszerek ismerete, különös tekintettel az IATF 16949-re
  • előny: gyártó cégnél szerzett tapasztalat
  • előny: bőripari / bőrfeldolgozási területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Bonyhád

Küldd el angol és magyar nyelvű önéletrajzod az alábbi e-mail címre és fogalmazd meg röviden, hogy miért Te lennél a legjobb erre a munkakörre: allas@schaefer-oesterle.hu

Van még kérdésed?

Tedd fel Rátkai Katának a megadott elérhetőségen: +3630/952-1268