Schäfer-Oesterle Kft.

We can leather.

Elérhetőség

Bonyhád, Dózsa Gy. u. 4-6.

Bonyhád, Ipari Park 02/79 hrsz.

+36 74 684 920

EHS vezető

2019.12.20.

„A GMD Plastic & Leather Systems a GMD Csoport egyik üzletága, amely az autóipar számára innovatív belső és külső megoldások tervezésével, fejlesztésével és gyártásával foglalkozik. 14 gyártóüzemmel és 5 műszaki központtal, 3000 alkalmazottal vagyunk jelen 9 országban, ahol 380 millió euró forgalmat bonyolítunk. 1964 óta hosszú távú bizalmi kapcsolatot építettünk ki az ügyfeleinkkel.”

Bonyhádi munkavégzéssel keresünk EHS vezető pozícióra munkatársat

Feladatai lesznek:

  • fontos lépés a cég EHS célkitűzéseinek és az azokhoz kapcsolódó szükséges programok meghatározása – szükség esetén a területi vezetők bevonásával
  • a munka-, biztonság-, és egészségvédelmi szabályok betartása és betartatása
  • az ehhez kacsolódó szabályzatok kidolgozása, fejlesztése
  • szabadjára lehet engedni a kreativitást és a szervezőkészséget – újító/jobbító javaslatok, fejlesztések, motivációs rendszer kialakítása
  • a munkakörhöz tartozik a munkabiztonsági tudatosság elültetése a fejekben
  • cél a hatékony EHS kommunikáció fejlesztése és működtetése

Amit mi kérünk:

  • dolgozott már gyári környezetben, tisztában van az ehhez kapcsolódó balesetmegelőzési intézkedésekkel és a lehetséges veszélyforrásokkal
  • tudja hogyan alakítson ki és fejlesszen egy olyan EHS rendszert, amely a munkavállalók egészségét és biztonságos munkavégzését segíti elő
  • képes összefogni az egész szervezetre vonatkozóan a munka-, biztonság-, és egészségvédelmi feladatokat
  • van már legalább 3-5 év releváns tapasztalata ezen a téren
  • rendelkezik a feladat elvégzéséhez szükséges speciális végzettséggel
  • rendelkezik felsőfokú végzettséggel és olyan szintű angol nyelvtudással, amellyel nem retten meg ha beszélnie kell vagy válaszolnia egy angol e-mailre
  • ismeri a vonatkozó jogszabályi hátteret
  • kommunikációja erős és határozott, tudja képviselni az álláspontját – akár a többi osztállyal ütköztetve is
  • fejlesztő szemlélettel, precizitással és kellő kitartással van megáldva
  • önállóan végzi munkáját

Előnyként értékeljük:

  • vezetői tapasztalat

Amit Önnek kínálunk:

  • motiváló bérezés
  • munkába járás támogatása
  • heti 40 órás munkavégzés
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • folyamatosan fejlődő vállalati háttér
  • korlátlan kávéfogyasztás
  • lendületes csapat

Amennyiben további tájékoztatásra van szüksége a jelentkezéshez, a 30/952-1268-as telefonszámon elér minket.

Pályázatát az allas@schaefer-oesterle.hu e-mail címre várjuk.