• We can leather.

Jelentkezz most varrónőnek Bonyhádra, hogy Te lehess a legújabb kollégánk!

2020.02.07.

„A GMD Plastic & Leather Systems a GMD Csoport egyik üzletága, amely az autóipar számára innovatív belső és külső megoldások tervezésével, fejlesztésével és gyártásával foglalkozik. 14 gyártóüzemmel és 5 műszaki központtal, 3000 alkalmazottal vagyunk jelen 9 országban, ahol 380 millió euró forgalmat bonyolítunk. 1964 óta hosszú távú bizalmi kapcsolatot építettünk ki az ügyfeleinkkel.”

A Schäfer-Oesterle Kft. a Plastic & Leather Systems tagja, jelenleg három bonyhádi telephellyel rendelkezünk. Cégünk a járművek beltéri elemeinek gyártására specializálódott, kiemelten a prémium kategóriájú gyártási sorozatok bőrkasírozott alkatrészeire. Ügyfeleink a nagy európai prémium gyártók (Porsche, Audi, AMG/Mercedes, Bentley, Lamborghini), illetve az ő első számú beszállítóik.

Amit Neked biztosítunk:

  • feladataid ezek lesznek: varrás, dísztűzés
  • piacképes órabér
  • jelenléti bónusz
  • havi prémium
  • a munkába járás támogatása

Tőled várjuk:

  • varrónői végzettség vagy varrónőként szerzett gyakorlat
  • több műszakos munkarend vállalása
  • igényesség, szépérzék

Előnyöd lehet:

  • bőripari ismeretek
  • gyári munkavégzésben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Bonyhád

Elérhetőség

Schäfer-Oesterle Kft.

Bonyhád, Dózsa Gy. u. 4-6.

Bonyhád, Ipari Park 02/79 hrsz.

+36 74 684 920