Schäfer-Oesterle Kft.

We can leather.

Elérhetőség

Bonyhád, Dózsa Gy. u. 4-6.

Bonyhád, Ipari Park 02/79 hrsz.

+36 74 684 916

info@schaefer-oesterle.hu

Minőségellenőröket keresünk

2019.08.10.

Ezek lesznek a feladataid, ha a minőségellenőrünk leszel:
- a termékek részleges vagy teljes ellenőrzése a kiszállítás előtt
- műszakkezdés előtt ellenőrizni a munkavégzéshez szükséges mérő és minősítő eszközöket
- az ellenőrzésekhez kapcsolódó dokumentációk, hibagyűjtő kártyák töltése
- eseti válogatási akciókban történő részvétel és adatszolgáltatás az illetékes kollégák felé

Amit mi kérünk:

  • gyári munkavégzésben szerzett tapasztalat
  • legalább középfokú végzettség
  • MS Office, felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás vezetői engedély
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • precizitás, rugalmas hozzáállás, igényesség, szépérzék

Előnyként értékeljük:

  • bőripari ismeretek
  • autóipari tapasztalat
  • minőségellenőrzés terén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • professzionális munkakörnyezet
  • teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaszerződés
  • jelenléti bónusz
  • a bejárás támogatása
  • temperamentumos, pozitív munkatársak
  • jól együtt lehet működni a vezetőkkel is

Ha szívesen dolgoznál nálunk, küldj egy önéletrajzot az allas@schaefer-oesterle.hu e-mail címre.