Schäfer-Oesterle Kft.

We can leather.

Elérhetőség

Bonyhád, Dózsa Gy. u. 4-6.

Bonyhád, Ipari Park 02/79 hrsz.

+36 74 684 920

Minőségügyi mérnök

2019.12.20.

„A GMD Plastic & Leather Systems a GMD Csoport egyik üzletága, amely az autóipar számára innovatív belső és külső megoldások tervezésével, fejlesztésével és gyártásával foglalkozik. 14 gyártóüzemmel és 5 műszaki központtal, 3000 alkalmazottal vagyunk jelen 9 országban, ahol 380 millió euró forgalmat bonyolítunk. 1964 óta hosszú távú bizalmi kapcsolatot építettünk ki az ügyfeleinkkel.”

Minőségügyi mérnököt keresünk csapatunkba Bonyhádra

A minőség nálunk nem csak egy elcsépelt szó. A minőség nálunk kulcsfontosságú. Nem tréfadolog. Olyan mérnököt keresünk, aki hasonló elveket vall, munkáját a precizitás és a tökéletességre való törekvés jellemzi.

Vállalatunk életében azért is kap ekkora hangsúlyt a minőség, mivel csak és kizárólag prémium kategóriás autókba gyártunk beltéri elemeket. Olyan autókba, mint az AMG Mercedes, az A8-as Audi vagy a Lamborghini Urus. Bonyhádon 2006 óta vagyunk jelen, három telephellyel - most az Ipari Parkban serénykedő minőségügyi osztályra keressük az új kollégát.

Hogy kit is keresünk?

  • Olyan személyt, akinek biztos alapjai vannak a tanulmányai által – műszaki felsőfokú végzettség a belépő, minőségügy szak a grátisz!
  • Számítunk a korábbi évek releváns tapasztalatára – előnyösen autóipari területen.
  • Olyasvalakit, akinek az APQP és az IATF jelent is valamit, nem csak egy mozaikszó.
  • Az angol nyelvet bátran használja – legyen szó telefonkonferenciáról vagy egy vevői reklamáció megválaszolásáról.
  • Aki kellően önálló ahhoz, hogy képes legyen megoldásorientáltan és gyorsan reagálni a feladatokra.
  • Kellően sokoldalú az érdeklődése, van benne önmegvalósítási vágy.
  • Akinek elég erősek a számítógépes ismeretei az Office programokhoz, és a vállalatirányítási rendszerben történő lavírozáshoz.
  • Előny, ha van bőripari tapasztalata és német nyelvismerete is.

Ezeket a feladatokat szeretnénk rábízni az új mérnök kollégánkra:

  • A belső és külső minőségügyi problémák kezelését, nyomon követését, és az ehhez tartozó statisztikák értékelését.
  • PPAP dokumentációk elkészítését.
  • Reklamációkezelést – beszállítói, gyártási és vevői oldalon egyaránt.
  • Az előkészületeket és az aktív részvételt a vevői auditokon.
  • Gyártási minőségügyi statisztikák készítését.
  • Helyesbítő és megelőző intézkedések, folyamatelemzések elkészítését.
  • Oktatások tartását.

Mi az, amit mi adunk?

  • Világos irodát, 5 mérnök kollégával.
  • Csak egy emeletet kell lejjebb menni és máris ott a termelés – segítve a minél gyorsabb reakcióidőt.
  • Változatos feladatokat, külföldi kiküldetési lehetőséget, gyárlátogatásokat.
  • Megegyezés szerinti motiváló bérezést.
  • Igény esetén bejárási támogatást.
  • Korlátlan kávémennyiséget.
  • Biztos munkalehetőséget, határozatlan idejű munkaszerződést.

Amennyiben további tájékoztatásra van szükséged a jelentkezéshez, a 30/952-1268-as telefonszámon elérsz minket.

Pályázatod az allas@schaefer-oesterle.hu e-mail címre várjuk.