Schäfer-Oesterle Kft.

We can leather.

Elérhetőség

Bonyhád, Dózsa Gy. u. 4-6.

Bonyhád, Ipari Park 02/79 hrsz.

+36 74 684 920

PÉNZÜGYI KONTROLLERT keresünk! Legyél Te az új kollégánk!

2020.10.20.

A folyamatos kimagasló működés érdekében a felső vezetőknek és az anyavállalatnak szüksége van a megfelelő, átlátható információkra. Ehhez szükségünk van egy tapasztalt pénzügyi kontroller támogatására, ezért az alábbi pozícióra keressük új kollégánkat:

Feladataid a következők lesznek:

·         Cégen belüli Kontrolling rendszerek átvétele, fejlesztése és működtetése

·         Transzparens pénzügyi és gazdálkodási jelentések, elemzések összeállítása

·         Aktív részvétel a havi, féléves és éves tervezési folyamatban, auditokban és várható eredmények tervezésében

·         Ad-hoc, illetve rendszeres elemzések és riportok összeállítása

·         Adatszolgáltatás a társosztályok számára

·         A tervezés támogatása, a tervszámok nyomon követése és visszaellenőrzése

·         Vezetői döntéshozatal támogatása

·         Aktív részvétel prezentációk és elemzések összeállításában

Miért érdemes jelentkezned?

·         versenyképes jövedelmet és juttatási csomagot biztosítunk

·         a munkavégzés nemzetközi környezetben zajlik

·         stabil, folyamatosan fejlődő vállalati háttérrel rendelkezünk

·         hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk, határozatlan idejű szerződéssel

·         céges mobilt és laptopot biztosítunk

·         támogatjuk a munkába járást

·         fogékonyak vagyunk, ha új ötletekkel állsz elő

Amire szükség van a feladat ellátásához:

·         egyetemi gazdasági vagy pénzügyi MSC diploma

·         minimum 5 éves, pénzügyi területen szerzett tapasztalat

·         minimum 2 éves, gyártó cégnél szerzett finance/cost controlling tapasztalat

·         angol és német szakmai nyelv ismerete tárgyalóképes szinten szóban és írásban egyaránt

·         erős MS Office ismeretek

·         B kategóriás jogosítvány

Te vagy az ideális kolléga, ha az alábbiak illenek rád:

·         nyitottság, jó kommunikációs- és problémamegoldó készség

·         csapatszellem

·         önállóság, kitartás

·         proaktivitás, feladat- és megoldás orientáltság

·         precíz, analitikus gondolkodás

Előnyödre válik, ha:

·         mérlegképes könyvelői végzettséggel rendelkezel

·         pénzügyi számviteli MSC diplomát szereztél

·         MS Excel Advanced ECDL ismeretekkel rendelkezel

·         Cost center rendszerekkel találkoztál már

·         több mint 1 év SAP felhasználói szintű tapasztalattal rendelkezel FI és CO modulokban

Munkavégzés helye:

·         Bonyhád, Ipari Park

Küldd el angol és magyar nyelvű önéletrajzod az alábbi e-mail címre és fogalmazd meg röviden, hogy miért Te lennél a legjobb erre a munkakörre: allas@schaefer-oesterle.hu

Van még kérdésed?

Tedd fel Rátkai Katának a megadott elérhetőségen: +3630/952-1268