Schäfer-Oesterle Kft.

We can leather.

Elérhetőség

Bonyhád, Dózsa Gy. u. 4-6.

Bonyhád, Ipari Park 02/79 hrsz.

+36 74 684 920

Ragadd meg a lehetőséget, és jelentkezz hozzánk LOGISZTIKAI VEZETŐNEK!

2020.10.20.

Tudtad, hogy…
• termékeink prémium kategóriás luxusautókba kerülnek beépítésre,
• beszállítói vagyunk a Porsche, Audi, AMG/Mercedes, Bentley,
Lamborghini gyáraknak /partnereinek,
• bőrkasírozással foglalkozunk,
• 3 telephellyel rendelkezünk Bonyhádon?

Ha szeretnél részt venni luxusautók beltéri elemei előállításának élményében, csodálatos bőrrel bevont termékeket gyártását segíteni, akkor nálunk a helyed.

Miben tudsz a segítségünkre lenni?

A teljes logisztikai csapat koordinálásában, a hatékony alapanyag beszerzéstől az áruátvételen, a gyártás ütemezésen és kiszolgáláson át a kiszállításig, az ügyfelek igényeinek magas szintű kiszolgálása érdekében.

A mindennapok igencsak pörgősek nálunk, sokrétűek a feladatok, többfelé kell egyszerre koncentrálni. De pontosan mire is?

  • a logisztikai folyamatok (beszerzés, vevői kapcsolatok, termelésprogramozás raktározás, készletgazdálkodás, kiszállítás) irányítása és folyamatos optimalizálása, a felmerülő hibák javítása, logisztikai folyamatok optimalizálása
  • a vevői lehívási állomány folyamatos monitorozásának biztosítása
  • a logisztikai csapat irányítása (40-50 fő), a kollégák kiválasztása, munkájuk folyamatos támogatása, értékelése és fejlesztése
  • a területhez kapcsolódó heti és havi mutatószámok (KPI-ok) elkészítése, követése, eltérés esetén intézkedés meghatározása, riportok, kimutatások készítése
  • szoros együttműködés a társosztályokkal, a beszállítókkal, a vevőkkel és az anyavállalattal
  • felsővezetői döntésekben a logisztikai terület képviselete, részvétel a vállalat stratégiájában és a logisztikai standardok meghatározásában és folyamatos fejlesztésében
  • a cég terveinek, politikájának végrehajtása a logisztikai oldalról
  • az éves logisztikai budget meghatározása és nyomon követése
  • az ügyfelek igényeinek megértése és elégedettségük biztosítása, a kapcsolattartás folyamatos javítása

A legjobb logisztikai vezetőt keressük, olvasd el az elvárásokat:

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • minimum 3 éves, gyártó cégnél szerzett vezetői tapasztalat
  • angol és/vagy német nyelv ismerete tárgyalóképes szinten szóban és írásban egyaránt
  • erős informatikai ismeretek, különös tekintettel a táblázatkezelő és a vállalatirányítási alkalmazásokra, adatelemzés
  • jó kommunikációs- és tárgyalástechnika, problémamegoldó képesség
  • határozottság, precizitás, rendszerszemlélet
  • logisztikai szabványok, IATF normák és követelmények ismerete

Amit alkalmazhatsz nálunk:

  • szakmai tudásod
  • vezetői képességed a csapat folyamatos fejlesztésében
  • ismereteidet a megfelelő készletgazdálkodás megvalósításához
  • nemzetközi üzleti eljárások (incoterms, import, export, vámkezelés)
  • az ügyfelek (autógyártók) szabványainak és protokolljainak ismerete
  • fejlesztési eszközök ismerete (PDCA, 6 Why’s)
  • SAP és LEAN ismereted, mivel éppen dolgozunk mindkét rendszer bevezetésén anyavállalati mintára

Ha minket választasz, az alábbiakkal várunk:

  • versenyképes jövedelem
  • ösztönző juttatási csomag: éves prémium, jelenléti bónusz, céges autó saját parkolóval, mobiltelefon, laptop
  • felelősségteljes munkakör
  • munkavégzés nemzetközi környezetben
  • szakmai fejlődés lehetősége, sokrétű feladatkör
  • kiváló minőségű termékek előállításához járulhatsz hozzá
  • összetartó, támogató, lendületes csapat
  • folyamatosan fejlődő, stabil munkakörnyezet

Amiért szeretsz majd itt dolgozni:

  • anyavállalatunk, a francia GMD háttértámogatását élvezzük
  • dolgozóink rendszeresen ajánlják ismerőseiknek cégünket
  • díjazzuk az innovatív gondolatokat
  • korlátlan kávé az idegszálak kisimításához
  • munkán kívül is összetartó cég
  • energikus és támogató kollégák a vezetésben
  • bármely területet érintően javaslatokat tehetünk a munkafolyamatok optimalizálására, a legjobb ötleteket pedig a mindennapi folyamatokba is beépítjük
  • függetlenül a pályázatod sikerességétől a visszajelzés garantált

Munkavégzés helye:

  • Bonyhád

Itt tényleg hosszú távra terveznek veled!

Most pedig már csak egy jelentkezés választ el a leendő munkahelyedtől.

Így lehet a Tied az állás:

Küldd el nekünk angol és magyar nyelvű önéletrajzodat bérigény megjelölésével,

az allas@schaefer-oesterle.hu e-mail címre.

Kata a HR osztályról minden jelentkezőnek válaszol és a toborzási folyamat végén a legrelevánsabb jelölteket behívjuk egy interjúra is, hogy még többet tudjunk meg egymásról.

Csatlakozz hozzánk, csatlakozz a GMD csoporthoz!