Schäfer-Oesterle Kft.

We can leather.

Elérhetőség

Bonyhád, Dózsa Gy. u. 4-6.

Bonyhád, Ipari Park 02/79 hrsz.

+36 74 684 920

ÚJ PROJEKT, ÚJ MUNKATÁRS! KARBANTARTÁSI TECHNIKUST KERESÜNK...

2021.04.08.

„A GMD Plastic & Leather Systems a GMD Csoport egyik üzletága, amely az autóipar számára innovatív belső és külső megoldások tervezésével, fejlesztésével és gyártásával foglalkozik. 14 gyártóüzemmel és 5 műszaki központtal, 3000 alkalmazottal vagyunk jelen 9 országban, ahol 380 millió euró forgalmat bonyolítunk. 1964 óta hosszú távú bizalmi kapcsolatot építettünk ki az ügyfeleinkkel.”

A Schäfer-Oesterle Kft. a Plastic & Leather Systems tagja, jelenleg három bonyhádi telephellyel rendelkezünk. Cégünk a járművek beltéri elemeinek gyártására specializálódott, kiemelten a prémium kategóriájú gyártási sorozatok bőrkasírozott alkatrészeire. Ügyfeleink a nagy európai prémium gyártók (Porsche, Audi, AMG/Mercedes, Bentley, Lamborghini), illetve azok első számú beszállítói.

2021. nyarán induló présgép technológiához keresünk

bonyhádi munkavégzéssel, Karbantartási technikus pozícióra munkatársat.

Ami vár Rád:

  • Bonyhádon az Ipari Parkban, professzionális munkakörnyezetben dolgozhatsz
  • teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaszerződést kötünk
  • jelenléti bónusz
  • havi prémium
  • a bejárás támogatása
  • temperamentumos, pozitív munkatársak
  • folyamatos fejlődés
  • továbbképzési lehetőség a szakmán belül

Amit mi kérünk:

  • 3 év szerszámkarbantartásban szerzett tapasztalat
  • több műszakos munkarend vállalását
  • rugalmas hozzáállást, önállóságot
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • karbantartási dokumentumok ismeret
  • műszaki ismeretek (hegesztéssel, megmunkálással, szemcsézéssel, darukezeléssel)

Előnyként értékeljük, ha:

  • prés szerszám karbantartásában, gépbeállításban szerzett tapasztalat
  • technikusi végzettség
  • daru (híddaru) kezelői engedély
  • B kategóriás jogosítvány

Feladataid lesznek:

  • présszerszámok karbantartása
  • szerszámcsere
  • pótalkatrész igény leadások
  • eseti hibák elhárítása

Munkavégzés helye:

7150 Bonyhád, Ipari Park 02/79

Ha szívesen dolgoznál nálunk, küldj önéletrajzot az allas@schaefer-oesterle.hu e-mail címre.

Jelentkezhetsz a Facebook oldalunkon is vagy bedobhatod az önéletrajzod az Ipari Park gyalogos bejáratunkon levő postaládába.

Személyesen a munkaügyi osztály ügyfélfogadási idejében tudsz jelentkezni minden munkanap 9:00-10:00 és 13:00-14:00 között.