• We can leather.

ÚJ PROJEKT, ÚJ MUNKATÁRS! MINŐSÉGÜGYI TECHNIKUST KERESÜNK...

2021.04.08.

„A GMD Plastic & Leather Systems a GMD Csoport egyik üzletága, amely az autóipar számára innovatív belső és külső megoldások tervezésével, fejlesztésével és gyártásával foglalkozik. 14 gyártóüzemmel és 5 műszaki központtal, 3000 alkalmazottal vagyunk jelen 9 országban, ahol 380 millió euró forgalmat bonyolítunk. 1964 óta hosszú távú bizalmi kapcsolatot építettünk ki az ügyfeleinkkel.”

A Schäfer-Oesterle Kft. a Plastic & Leather Systems tagja, jelenleg három bonyhádi telephellyel rendelkezünk. Cégünk a járművek beltéri elemeinek gyártására specializálódott, kiemelten a prémium kategóriájú gyártási sorozatok bőrkasírozott alkatrészeire. Ügyfeleink a nagy európai prémium gyártók (Porsche, Audi, AMG/Mercedes, Bentley, Lamborghini), illetve azok első számú beszállítói.

2021. nyarán induló présgép technológiához keresünk

bonyhádi munkavégzéssel, Minőségügyi technikus pozícióra munkatársat

Ami vár Rád:

  • Bonyhádon az Ipari Parkban, professzionális munkakörnyezetben dolgozhatsz
  • teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaszerződést biztosítunk
  • jelenléti bónusz
  • havi prémium
  • műszak pótlék, túlóra pótlék
  • a bejárás támogatjuk
  • temperamentumos, pozitív, fiatal munkatársak között dolgozhatsz
  • folyamatos fejlődést biztosítunk
  • betanulásod támogatjuk szakoktató segítségével

Amit mi kérünk:

  • érettségi
  • angol nyelvismeret
  • több műszakos munkarend vállalását
  • rugalmas hozzáállást, önállóságot, jó kommunikációs készség, gyors döntéshozatal, határozottság
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek: MS office, ERP rendszer
  • gyártástechnológiai ismeretek, tapasztalat (prés területről)
  • gyártásközi ellenőrzések végrehajtása
  • bejövő áru ellenőrzések végrehajtása, zárolások

 Előnyként értékeljük:

  • Core Tools ismeretek
  • 3D mérőgépen történő mérés
  • napi szintű ellenőrzésekben való jártasság, sablonhasználat, eszkalációs ismeretek,
  • határozottság, gyors döntési képesség
  • rajzolvasási készség
  • mérőszobai tapasztalat (tolómérő, anyagszerkezeti vizsgálatok)
  • présüzemi tapasztalatok

Feladataid lesznek:

  • beérkező anyag vizsgálata (mérőlabor – 3D / anyagszerkezetvizsgálat)
  • belső (WK1) üzemből érkező reklamációk kezelése, nyomon követése
  • gépbeállítások és jóváhagyások, nem megfelelőségek esetén intézkedések bevezetése, nyomon követése
  • dolgozók képzése, JWI JI programnak megfelelően
  • napi ellenőrzések elvégzése
  • EOL / Q-Wall ellenőrzések
  • képzettségi mátrixok frissítése

Munkavégzés helye:

7150 Bonyhád, Ipari Park 02/79

Ha szívesen dolgoznál nálunk, küldj önéletrajzot az allas@schaefer-oesterle.hu e-mail címre.

Jelentkezhetsz a Facebook oldalunkon is vagy bedobhatod az önéletrajzod az Ipari Park gyalogos bejáratunkon levő postaládába.

Személyesen a munkaügyi osztály ügyfélfogadási idejében tudsz jelentkezni minden munkanap 9:00-10:00 és 13:00-14:00 között.

Elérhetőség

Schäfer-Oesterle Kft.

Bonyhád, Dózsa Gy. u. 4-6.

Bonyhád, Ipari Park 02/79 hrsz.

+36 74 684 920